Lapkričio 7 d. VU Kauno humanitariniame fakultete vyks Nacionalinio moksleivių verslumo turnyro, kurį organizuoja VšĮ „Verslo iniciatyva“ ir Respublikinė ekonomikos mokytojų asociacija, finalas. VU KHF yra pagrindinis šio projekto rėmėjas, įsteigęs apdovanojimą* perspektyviausios komandos nominacijoje.

Rugsėjo mėnesį prasidėjusio Nacionalinio moksleivių verslumo turnyro metu vykdomos

trys pagrindinės veiklos: I-ajame ir II-ajame etape buvo žaidžiama EcoSim Adam simuliacija, o finale bus žaidžiamos auditorinės simuliacijos EcoSim Maynard ir „Danieliaus sala“.

Iš pirmuose etapuose dalyvavusių 172 Lietuvos moksleivių komandų į finalinį susitikimą Vilniaus universitete Kaune pakviestos 8 geriausius rezultatus paro​džiusios komandos: „GoEagle“ (Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija), „KTDM“ (Kauno taikomosios dailės mokykla), „IšOro“ (Mažeikių Gabijos gimnazija), „Sugalvojau“ (Mažeikių Gabijos gimnazija), „noobApps“ (Klaipėdos „Ąžuolyno“ ir Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija), „Ektra“ (Šiaulių universiteto gimnazija), „Čiungen“ (Šakių „Žiburio“ gimnazija) ir „Aiškutis“ (VDU „Rasos“ gimnazija).

Nacionalinio moksleivių verslumo turnyro finalininkų komandas vertins Respublikinės ekonomikos mokytojų asociacijos prezidentė Ieva Rafael ir Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto Verslo ekonomikos ir vadybos katedros dėstytojas dr. Rokas Grunda. Vertinimo komisija spręs, kam atiteks pagrindiniai projekto prizai: trys planšetiniai kompiuteriai ir trys vienkartinės 1000 Lt vertės stipendijos* studijoms Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete. Be to, visos finale dalyvausiančios komandos bus apdovanotos projekto partnerių „Vichy vandens parkas“ nuolaidų kuponais.