liepos6 sveikinimas 2014Mieli studentai ir absolventai,

sveikinu Jus didžiausios akademinio jaunimo šventės – Tarptautinės studentų dienos – proga!

Kiekvienas iš mūsų, kuris patyrė laimę tapti ir būti studentu, visam gyvenimui išsaugo ne tik žinias, bet ir jaudinančius prisiminimus bei patirtis, įgytas savojoje Alma mater.

Vilniaus universiteto devizas skelbia: Hinc itur ad astra  (Iš čia kylama į žvaigždes), todėl branginkime galimybę studijuoti, svajokime drąsiai ir įgyvendinkime svajones!

Švęskime, džiaukimės ir tikėkime, kad nuo mūsų priklauso šviesi mūsų pačių ir mūsų valstybės ateitis!

Doc. dr. Kęstutis Driaunys

Vilniaus universiteto