vu magistrai Ukraina Ukrainos nacionaliniame maisto technologijų universitete (NUFT) Kijeve birželio 30 d. lankėsi VU Kauno humanitarinio fakulteto prodekanas infrastruktūrai ir plėtrai doc. dr. Saulius Masteika ir Informatikos katedros vedėjas prof. dr. Audrius Lopata. Vilniaus universiteto magistrų diplomus jie įteikė pirmiesiems septyniems bendros studijų programos Verslo informacijos sistemos absolventams: Alinai Zabelinai, Tetianai Gakhovych, Mariai Kirychuk, Annai Ponomarenko, Dinai Krasnikovai, Bohdanui Onishchuk ir Kostiantynui Li.

Bendradarbiavimo sutartis tarp Vilniaus universiteto ir Ukrainos nacionalinio maisto technologijų universiteto (NUFT) numato galimybę studijuoti abiejų universitetų studijų programas. Visus keliamus reikalavimus įvykdžiusiems ir sėkmingai apgynusiems magistro baigiamąjį darbą studentams suteikiami abiejų universitetų diplomai. Studijų programą kuruoja VU Kauno humanitarinio fakulteto Informatikos katedra.