Data: 2015 m. gruodžio 2 d. 15.15 val.

Vieta: VU Kauno humanitarinio fakulteto AVL2 auditorija, I korpusas (Muitinės g. 8, Kaunas)

Rekomenduojama 8-11 metų moksleiviams.

Ar žinote, kas tas Grufas? Ar įdomu, kodėl arabų vaikams mamos pasakaites skaito apie peliuką, kurį visi gerbia, o Lietuvoje visi jo bijo? Kodėl Belgijoje Asteriksas traškučius gamina iš daržovių, o Anglijoje vietoje moliuskų jis valgo žuvį?  Kodėl J. K. Rowling „Hario Poterio“ fantastiniuose romanuose Dumbledoro pamėgtas šerbeto gėrimas virsta ledais? Kviečiame pabūti vertėjais ir padėti visiems šiems herojams susikalbėti.

Užsiėmimą veda VU Kauno humanitarinio fakulteto Germanų filologijos katedros profesorė dr. Loreta Ulvydienė.