Data: 2015 m. gruodžio 16 d. 15.15 val.

Vieta: VU Kauno humanitarinio fakulteto IV kompiuterių klasė, III korpusas (Muitinės g. 8, Kaunas)

Rekomenduojama 8-11 metų moksleiviams.

Ar žinote, kas yra grafinis dizainas? Kuo skiriasi taškinė ir vektorinė grafika? Apie šiuos dalykus kalbėsime kompiuterinės grafikos pamokoje, kurios metu vaikai susipažins su  grafinio dizaino programa Corel Draw, išbandys  pagrindinius piešimo įrankius ir išmoks pritaikyti nesudėtingas efektų priemones.

Užsiėmimą veda VU Kauno humanitarinio fakulteto Informatikos katedros lektorė dr. Vera Moskaliova.