Gegužės 20 d. 14.00-17.30 val. Vaizdo konferencijų studijoje (VU KHF 4 korp. 3 a.) vyks galerininkės ir biomeno kūrėjos Martos de Menezes seminaras „Art and biology together, an experimental practice“.

Viešnia atvyko iš kultūros organizacijos Cultivamos Cultura (Portugalija)  Filosofijos ir kultūros studijų katedros prof. V. Jurėnienės ir doc. A. Urbonienės kvietimu.

Visi susidomėję yra kviečiami dalyvauti.

Su savimi reikia turėti flomasterius ir kokį nors asmeniškai brangų nedidelį daiktą – papuošalą, amuletą, raktų pakabuką, nuotrauką, atviruką, medžiagos skiautę ar pan. Tas daiktas bus savitai panaudotas kūrybiniame darbe, bet jis nebus nei sugadintas, nei pažeistas ar kitaip  „įkalintas“.