Barclays KHF2016 m. spalio 10 d. 13.45 val. VU Kauno Humanitariniame fakultete svečiuosis Tomas Pininas iš “Barclays” operacijų centro Lietuvoje ir skaitys paskaitą “Saugus naršymas internete”. Paskaita vyks VU Kauno humanitarinio fakulteto VIII auditorijoje (3 korp.).

Tomas apžvelgs saugaus naršymo internete pagrindus bei grėsmes ir supažindins su pagrindiniais apsisaugojimo virtualioje erdvėje būdais. Studentams bus pateikti praktiniai patarimai ką reikėtų ir ko nereikėtų daryti internete.

Paskaita bus taip pat aktuali asmenims, kurie:

• Norėtų sužinoti kaip elgtis kai neveikia internetas, lėtai atsidaro programos ar tiesiog kartais juos apima noras išmesti kompiuterį pro langą, kol užkrauna Delfi. ;)
  • Turi tūkstančius draugų Facebook’e ar LinkedIn’e bei galvoja, kad internete galima veikti ką tik nori ir niekas jų nepastebės.

Kviečiame!