Mūsų fakulteto studentai filologai, vadovaujami Lietuvių filologijos katedros docentės Skirmantės Biržietienės ir profesorės Skirmantės Šarkauskienės, prisijungė prie jau 11 kartą organizuojamo Europos lotynų ir graikų kalbų festivalio. Šį kartą festivalio tema – nemirtingas graikų poeto Homero epas „Odisėja“. 2017 m. kovo 24 d. įvairiose Europos vietose susibūrusios entuziastų grupės viešai perskaitys po vieną „Odisėjos“ giesmę jų pasirinkta kalba.

Jau užsiregistravo daugiau nei 53 skaitovų grupės. Virtualiame renginio žemėlapyje http://festival-latingrec.eu/inscription/ Vilniaus universiteto Kauno humanitarinis fakultetas atsirado greta Kembridžo, Paryžiaus, Liono, Lilio, Gento, Varšuvos ir kitų europinės kultūrinės tradicijos puoselėtojų bei mylėtojų. „Mūsų fakultete ketiname perskaityti nuotykių pilną IX „Odisėjos“ giesmę,“ – sako doc. S. Biržietienė.

Kviečiame sekti informaciją ir prisijungti prie renginio!