Grigaitis paskaitos mokiniams KHFGimtosios kalbos dienai ir Nepriklausomybės datoms paminėti Vilniaus universiteto Kauno humanitarinis fakultetas kviečia 11–12 kl.   mokinius į paskaitų ciklą:

• Veikėjų kūrimo būdai Mariaus Katiliškio romane „Miškais ateina ruduo“ –vasario 24 d. 15.30 val. V. Gronsko auditorijoje (II korp., Muitinės g. 6, Kaunas).
  • Psichoanalitinis žvilgsnis į Vinco Mykolaičio–Putino romaną „Altorių šešėly“ –vasario 25 d. 15.30 val. XIII auditorijoje (IV korp., Muitinės g. 12, Kaunas).
  • Ribinių situacijų vaizdavimo būdai Balio Sruogos romane „Dievų miškas“ –kovo 2 d. 15.30 val. V. Gronsko auditorijoje (II korp., Muitinės g. 6, Kaunas).
  • Antano Škėmos „Balta drobulė“ – nihilistinio rašymo projektas –kovo 10 d. 15.30 val. XIII auditorijoje (IV korp., Muitinės g. 12, Kaunas).

Paskaita apie M. Katiliškio romaną nauja. Kitos yra kartojamos. Jeigu negalėjote atvykti anksčiau, maloniai kviečiame. Mokinius kviečiame registruotis individualiai el. paštu: