khf namukai2016 m. birželio 17 d. (penktadienį) Kauno evangelikų liuteronų Švč. Trejybės bažnyčioje (Muitinės g. 8 a.) vyks  Vilniaus universiteto bakalauro ir magistro diplomų įteikimo iškilmės.

11.00–12.00 val.  diplomai įteikiami bakalauro nuolatinių studijų programų absolventams:

• Ekonomikos (Finansų),
  • Ekonomikos (Verslo ir viešojo sektoriaus),
  • Vadybos ir verslo administravimo (Verslo organizavimo),
  • Kultūros vadybos,
  • Verslo informatikos,
  • Finansų informatikos.

13.00–14.00 val.  diplomai įteikiami magistro studijų programų absolventams:

• Anglų kalbotyros,
  • Lietuvių kalbotyros,
  • Lietuvių literatūros,
  • Apskaitos, finansų ir bankininkystės,
  • Marketingo ir prekybos vadybos,
  • Tarptautinio verslo vadybos,
  • Verslo administravimo,
  • Verslo informacijos sistemų,
  • Verslo informatikos.

15.00–16.00 val. diplomai įteikiami bakalauro nuolatinių studijų programų absolventams:

• Lietuvių filologijos ir reklamos,
  • Anglų filologijos,
  • Anglų ir rusų kalbų,
  • Audiovizualinio vertimo;
  • Ekonomikos (pokoleginės)
  • Vadybos ir verslo administravimo. (pokoleginės)
  • Ekonomikos (ištęstinės)

16.30 val. dekano kabinete įteikiami papildomųjų studijų – Kultūros vadybos, Vadybos ir verslo administravimo – baigimo pažymėjimai.

P.S.: Iškilmėse nedalyvausiantys absolventai diplomus galės atsiimti dekanate nuo birželio 20 d. iki rugsėjo 9 d. (pateikus asmens dokumentą arba notaro patvirtintą įgaliojimą).