ukio pletra vu khf 2014Gruodžio 11 d. jau 11-ąjį kartą Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete vyko prof. Vlado Gronsko mokslinė magistrantų ir doktorantų konferencija „Ūkio plėtra: teorija ir praktika“. Jos tikslas –  prisidėti prie patikimos, saugios, efektyvios ir darnios ūkio, ekonomikos bei verslo plėtros.

Plenariniame posėdyje sveikinimo žodį tarė dekanas doc. dr. Kęstutis Driaunys, pranešimą  „Veiklos plėtra ir investicinė grąža“ skaitė VU KHF absolventas, UAB „Rhenus Svoris“ logistikos skyriaus direktorius Ramūnas Pilvelis, pranešimą „Globalizacijos iššūkiai“ – VU KHF  Verslo ekonomikos ir vadybos katedros vedėja doc. dr. Asta Mikalauskienė.

Konferencija – tai puiki proga jauniesiems mokslininkams pasidalinti įžvalgomis, atliktų tyrimų, projektinės veiklos rezultatais, aptarti naujausias mokslo tendencijas. Tikimasi, jog dalyvių įžvalgos bus naudingos ieškant geriausių sprendimų, lemsiančių ekonomikos stiprėjimą ir ūkio subjektų plėtros galimybes. Jau keletą metų konferencijoje dalyvauja ne tik magistrantai, doktorantai,  tačiau ir moksleiviai, kurie turėjo galimybę pagilinti savo žinias, surasti naujų idėjų.

Vėliau vyko darbas penkiose darbo sekcijose – ekonomikos, finansų, vadybos, marketingo ir moksleivių verslo idėjų. Geriausiais pranešimais pripažinti: ekonomikos sekcijoje – Redos Daukšienės (ASU)pranešimas „Tautinio paveldo produktų bendrosios ekonominės vertės vartotojui nustatymas: teorinė analizė“; finansų sekcijoje – Enrikos Valiaugaitės  (VU KHF)pranešimas „Įmonės vidinių veiksnių įtaka kapitalo struktūrai“;  vadybos sekcijoje – Indrės Ščiukauskės (VU KHF) pranešimas „Darbdavio prekės ženklo poveikis darbuotojų pritraukimui“;  marketingo sekcijoje – Indrės Mikšaitės (VU KHF)pranešimas  „Valstybinės įstaigos įvaizdžio formavimas“.

Rėmėjai:

gronsko remejai