Siksnelyte vukhf2Verslo ekonomikos ir vadybos katedros lektorė Indrė Šikšnelytė šių metų vasario 13 d. gins disertaciją „Elektros energijos rinkos modelių darnumo vertinimas“ socialinių mokslų daktaro laipsniui gauti.

Indrė Šikšnelytė yra Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto absolventė, čia įgijusi vadybos ir verslo administravimo bakalauro (2008 m., baigiamojo darbo tema – „Kultūrinio turizmo plėtros specifika Lietuvoje“) ir magistro (2010 m., magistrinio darbo tema – „Elektros rinkos atvėrimo Lietuvoje įtaka elektros kainoms“) kvalifikacinius laipsnius. Studijas fakultete Indrė tęsė ekonomikos doktorantūroje, o 2013 m. pradėjo dirbti Verslo ekonomikos ir vadybos katedroje. Lektorė I. Šikšnelytė dėsto mikroekonomiką; ekonominę ir politinę geografiją,  vadovauja baigiamiesiems bakalauro darbams, dalyvauja projektuose ir mokslinėse veiklose: buvo prof. V. Gronsko mokslinės magistrantų ir doktorantų konferencijos „Ūkio plėtra: teorija ir praktika“ organizacinio komiteto narė ir pirmininkė, moksleivių mokomųjų bendrovių vertinimo komiteto narė.

Duomenys apie disertaciją:

Disertantė: Indrė Šikšnelytė, Socialiniai mokslai, ekonomika (04S).

Institucija: Vilniaus universitetas, Kauno humanitarinis fakultetas.

Disertacijos pavadinimas: „Elektros energijos rinkos modelių darnumo vertinimas“.

Disertacija rengta 2010 – 2014 metais Vilniaus universitete.

Mokslinė vadovė – prof. dr. Dalia Štreimikienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – 04S).

Mokslinis konsultantas – doc. dr. Edmundas Jasinskas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – 04 S).

Disertacija ginama Vilniaus universiteto Ekonomikos mokslo krypties taryboje:

Pirmininkė - Prof. dr. Rasa Kanapickienė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, vadyba – 03S)

Nariai:

Prof. habil. dr. Žaneta Simanavičienė (Kauno technologijos universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – 04S), prof. dr. Astrida Miceikienė (Aleksandro Stulginskio universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – 04S), doc. dr. Edverdas Vaclovas Bartkus (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – 04S), doc. dr. Rafal Kasperowicz(Poznanės ekonomikos universitetas, socialiniai mokslai, ekonomika – 04S).

Disertacija bus ginama viešame Ekonomikos mokslo krypties tarybos posėdyje 2015 m. vasario mėn.13 d. 11 val. Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto X auditorijoje.

Adresas: Muitinės g. 8, LT-44280, Kaunas, Lietuva.

Daugiau apie disertaciją: