sinergetinis pasaulevaizdis 2016Fiziko ir filosofo profesoriaus Sauliaus Kanišausko (MRU) paskaita „Sinergetika: naujas požiūris į pasaulį ir žmogų“ vyks gegužės 12 d. 13.45 val. prof. V. Gronsko auditorijoje.

Sinergetika gali atskleisti žmogaus ir jo psichologijos paslaptis, o sinergetikos dėsningumų pagrindu gali būti modeliuojamos mūsų visų meilės, karjeros ir net gyvenimo sėkmės – nesėkmės problemos.

Jeigu susidomėjote ir norite daugiau sužinoti apie sinergetiką, žmogaus sugebėjimus modeliuoti savo dabartį ir ateitį, kviečiame!

Moderatorė: VU KHF Germanų filologijos katedros dėstytoja Jurgita Kerevičienė